KONST / Litografier / Färglitografi 16186237
nr 1618 6237
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Signerad, numrerad HC 6/10. Färglitografi, bildmått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:07:04
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson